ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER
Filter By close
KOMPLETY

Aktywne filtry

TOP PRIME BLACK
Cena 449,99 zł

Wyjątkowy czarny  TOP w formie dużego kwiatu regulowany w tyle wiązaniem. Możesz miksować go ze spodniami z wysokim stanem, marynarkami, dopasowywać do opiętych sukienek oraz nakładać na eleganckie koszule. Cały komplet PRIME idealnie sprawdzi się na imprezie - z pewnością nie przejdziesz obojętnie. 

SPÓDNICA PRIME BLACK
Cena 449,99 zł

Spódnica PRIME to unikatowy produkt. Jest stworzona z drobnych części materiału przypominających płatki kwiatów. To istnie kwiatowa spódniczka. Możesz stylizować ją w eleganckiej formie oraz nonszalancko nosić w Boho Stylu np. do ponadczasowych kowbojek. Spódnica z pewnością wyróżni się przy każdej okazji. Idealna w komplecie z naszym czarnym Topem Prime w formie ogromnego kwiatu wiązanego na ciele. Baw się, stylizuj bez końca 

SET Paris BEIGE
Cena 999,00 zł

SET PARIS BEIGE

Kochane mamy dla Was coś totalnie unikatowego! Ten komplecik skradł nasze serca, jest w idealnie paryskim stylu! 

↕️Dwufunkcyjny/ dwustronny SET PARIS 

Kurteczka + spódniczka 

Komplet posiadamy w dwóch odsłonach: 

➡️1 strona: 

Kratka w dwóch kolorach (odcienie beżu oraz odcienie czerni w melanżu z bielą)

⬅️2 strona: 

Pikowanie czyste (kolor beżowy oraz soczysta czerwień) 

W związku, z tym, że komplecik ma być Twoim przyjacielem, szyjemy go tak, aby był dopasowany do ciebie. Zamawiając go, koniecznie - podaj nam swoje wymiary: wzrost, obwód tali oraz ud. Potrzebujemy 10 dni roboczych,  aby przygotować dla Ciebie SET PARIS. W tym modelu WAŻNE, aby ten zakup rozsądnie zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem :) 

Jeśli jesteś zainteresowana, napisz do nas na; kontakt@jomu.pl

SET PARIS RED&BLACK
Cena 999,00 zł

SET PARIS RED&BLACK

Kochane mamy dla Was coś totalnie unikatowego! Ten wełniano/bawełniany komplecik skradł nasze serca. Jest w idealnie paryskim stylu! 

↕️Dwufunkcyjny/ dwustronny SET PARIS 

Kurteczka + spódniczka 

Komplet posiadamy w dwóch odsłonach: 

➡️1 strona: 

Kratka  (czarno, czerwono, biała)

⬅️2 strona: 

Pikowanie czyste (kolor czerwień ) 

W związku, z tym, że komplecik ma być Twoim przyjacielem, szyjemy go tak, aby był dopasowany do Ciebie. Zamawiając go, koniecznie - podaj nam swoje wymiary: wzrost, obwód tali oraz ud. Potrzebujemy 10 dni roboczych,  aby przygotować dla Ciebie SET PARIS. W tym modelu WAŻNE, aby ten zakup rozsądnie zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem :) 

Jeśli jesteś zainteresowana, napisz do nas na; kontakt@jomu.pl