1. Sklep hurtowy przeznaczony jest wyłącznie dla podmiotów zajmujących się sprzedażą detaliczną odzieży damskiej.
  2. Każde konto hurtownika podlega weryfikacji przez obsługę sklepu. W tym celu niezbędne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego, dostępnego TUTAJ.
  3. Maksymalny czas weryfikacji wynosi 24 godziny. Pracujemy w dni robocze, w godzinach od 8 do 16.
  4. Po zatwierdzeniu konta hurtownika, otrzymają Państwo stosowną wiadomość e-mail. Od tego momentu widoczne będą dla Państwa ceny (po zalogowaniu do sklepu). Mogą Państwo również składać zamówienia.
  5. Minimalna wartość zamówienia hurtowego wynosi 1000 zł netto.
  6. Szczegółowe informacje dotyczące zasad współpracy hurtowej znajdą Państwo w Regulaminie.

Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania danych osobowych

1. Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach jest ANIMA FASHION Sp. z o.o. ul. Nowogrodzka 50 lok 515 00-695 Warszawa, (dalej "Administrator"). Z Administratorem można skontaktować się poprzez adres email kontakt@jomu.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora.

2. Dane te Administrator przetwarzać będzie w związku z wyrażonym wiadomością e-mail zainteresowaniem współpracą. Podstawą prawną przetwarzania podanych danych osobowych jest podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy lub w związku z zawarciem umowy z Administratorem (art. 6 ust. 1 lit b) RODO).

3. Twoje dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu jakim są negocjacje współpracy i zawarcie umowy i przez czas jej trwania.

4. Odbiorcami danych osobowych są obsługujące Administratora podmioty świadczące usługi związane z obsługą księgową, dostawcy systemów informatycznych i usług IT.

5. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

6. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości rozpatrzenia nawiązania współpracy i zawarcia umowy.