ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER

Jak powstała marka JOMU, jaka jest jej historia i czym jest dzisiaj?

Dosłownie za górami, między lasami 15 lat temu, znana Wam wszystkim projektantka założyła brand absolutnie unikatowy.

Kobiety od razu zauważyły genialność talentu ręki, która wyszła naprzeciw trendom i otworzyła nowe wrota do dużego świata mody.

Marka podczas kierowania słynnej projektantki zdobyła wiele nagród oraz wyróżnień na różnego rodzaju pokazach oraz galach.

Ta ciężka praca została również doceniona przez kobiety w całym kraju, a nawet za granicą.

Ówczesna twórczyni postanowiła rozwijać się dalej, podnosząc umiejętności projektowania, krawiectwo, różnorodność tkanin i form do marki premium.

Marka JOMU doczekała się nowych właścicieli, lecz nie obcych, a bliskich sercu rodzimej, rozpoznawalnej historii.

Tworzy ją praca wielu osób, które odpowiadają na tęsknotę klientów do ciekawych lecz lekkich, prostych, baisicowych form ulicznych jakie zawsze niosła ze sobą marka JOMU.

O jakość produktów nie możecie się martwić, staramy się dobierać je z najwyższym poszanowaniem historii jaką JOMU ze sobą niesie w świadomości klientek.

Pewnie zastanawiacie się czy utalentowana projektantka zagląda jeszcze w obecny proces budowania „swojego dziecka” sprzed lat? Czasami ''mrugnie do nas przychylnym okiem'' i chętnie odpowiada na nasze często skomplikowane pytania, ale jako ikona dzisiejszego świata mody skupia się na ciągłym rozwoju obecnie prowadzonej marki osobistej.

Dzisiaj możemy Wam zagwarantować, ze JOMU pozostało w dobrych rękach, mamy nadzieje, że to również zostanie przez Was zauważone i docenione.

Informujemy o zmianie adresu dla dokumentów księgowych wystawianych na rzecz Anima Fashion sp. z o.o

Wszystkie faktury prosimy wystawiać na dane:

ANIMA FASHION SP. Z O.O.

UL. GABRIELA NARUTOWICZA 3
33-300 NOWY SĄCZ 

NIP: 7011004991